AktualnościMłodzicy U13Rozgrywki

Pogoń Szczecin w U13 za mocna

Zaległe spotkanie z Pogonią Szczecin, mimo dość wysokiej przegranej, mogło momentami się podobać. Pierwsze pięć minut to wyrównana walka i strata tylko pięciu punktów do rywala. Kolejne pięć minut to już widoczna przewaga w sile i szybkości zawodników Pogoni. Druga kwarta to nasza niemoc i proste błędy w obronie i stąd łatwe punkty i “odjazd” Szczecinian. Tę kwartę przegrywamy aż 8:35. Trzecia kwarta już wygląda lepiej. Widzimy zespołową grę i trochę lepszą skuteczność. W czwartek kwarcie gra nam się łatwiej. Trener gości wprowadza do gry większość graczy “drugiej piątki” i siły po obu stronach parkietu się wyrównują. Tę kwartę wygrywamy jednym punktem.
Końcowy wynik spotkania 55 : 106 dla Pogoni (11:25, 8:35, 14:25, 22:21)