AktualnościMłodzicy U13Rozgrywki

Wygrana w U13 na start sezonu!

Pierwszy mecz sezonu 2022/23 za nami. Starcie z Wilkami Morskimi Szczecin zaczęliśmy z wysokiego C. Wynik otworzył J. Waskan, a zaraz dołączył do niego A. Szałek. Ci dwaj zawodnicy wyprowadzili nas w 4. minucie na prowadzenie 9:1. Kolejne 5 minut I kwarty do popis M. Bednarka, który seryjnie zdobywał kolejne punkty. I kwarta kończy się “trójką” Mateusza, która ustala wynik na 29:8. II kwarta to jeszcze większy “odjazd” naszej ekipy dzięki parze Szałek i Bednarek oraz J. Waskana i S. Sokołowskiego. Szczecin uzbierał w tej kwarcie tylko 9 pkt przy naszych 34 i I połowa kończy się wynikiem 63:17. Obraz gry w kolejnych dwóch kwartach się nie zmienia. Nasi troszeczkę odpuszczają, lecz mimo tego dorzucają 25 pkt. i 26 pkt. w kolejnych kwartach przy odpowiednio 13-u i 9-u Wilków. Ostatecznie mecz kończy się rezultatem 104:39.
Dzisiaj punktowali dla MKK Basket: M. Bednarek – 31 (2×3), A. Szałek – 27 (3), J. Waskan – 15, S. Sokołowski – 13, A. Kępski -5, J. Abbas – 4, P. Kobus – 4, J. Konsek – 3, A. Jurkiewicz – 2, G. Sygit, B. Sołtysiak.