AktualnościMłodzicy U13Rozgrywki

Przegrywamy w U13 z Żakiem Koszalin

Mecz derbowy rundy rewanżowej za nami

Tym razem musieliśmy uznać wyższość lokalnego rywala. Żak dominował nad nami warunkami fizycznymi oraz bardziej zbilansowanym składem i umiejętnościami indywidualnymi.
W miarę wyrównany pojedynek trwał do czwartej minuty spotkania, od której rywale sukcesywnie powiększali swoją przewagę punktową. Pierwszą kwartę przegrywamy 33:14. W drugiej kwarcie obraz gry nie zmienia się, jednak rzucamy w niej tylko 5 punktów i pierwsza połowa kończy się wynikiem 59:19. Druga połowa jest bardziej wyrównana, pojawiają się składniejsze akcje i gra zespołowa. Trzecią kwartę przegrywamy 20:16, a ostatnią 26:18.
Na uwagę zasługuje fakt, że ośmiu naszych zawodników zanotowało na swoim koncie zdobycze punktowe. W końcu swoją szybkość zaczął wykorzystywać P. Kobus, którego było to najlepsze spotkanie w tym sezonie. Dobra robota, Patryk!
Spotkanie kończy się wynikiem 105:53.