AktualnościMłodzicy U13Rozgrywki

MKK Basket Koszalin U13 zwycięski w derbach.

Mecz z lokalnym rywalem zawsze wyzwala więcej emocji niż inne spotkania. Nie inaczej było i tym razem. Pierwsze punkty zdobywa drużyna Żaka. Chwilę później wyrównujemy z rzutów wolnych. Pierwsze kwarta to wyrównany pojedynek i wynik to potwierdzał. W połowie II kwarty Żak za nieznacznie “odjeżdża” naszym i pierwsza połowa kończy się 9 pkt. przewagą rywala. III kwarta zaczęła się od pogoni za przeciwnikiem. Po pięciu minutach wychodzimy na 1 pkt. prowadzenie i nieznacznie go wyprzedzamy pod koniec przedostatniej kwarty. Ostatnia kwarta to ponownie wyrównany pojedynek obu drużyn i wynik “na kontakcie”. W ostatniej minucie meczu przy stanie 77:72 Żak rzuca nam “trójkę” i emocje sięgają zenitu. Ostatni punkt zdobywamy po rzutach wolnych po faulu na M. Bednarku, który ostatecznie ustala wynik na 78:75. Dziękujemy drużynie Żaka za sportową rywalizację.