AktualnościKadeci U15Rozgrywki

Zwycięstwo w lidze kadetów u15

Herkules pokonany!

Bardzo wartościowy szkoleniowo mecz rozegrali nasi kadeci w lidze u15 kadetów. W Sobotni poranek podejmowaliśmy zespól z Białogardu, który to okazał się bardzo ambitnym trudnym przeciwnikiem – Brawa!
Mecz nie był tak łatwy jak zakładano i przysporzył nam momentami sporo emocji. Chłopcy z Białogardu postawili ciężkie warunki i dopiero druga połowa przebiegała pod nasze “dyktando” Do przerwy prowadziliśmy 53:46

Koszykówka uczy!

W drugiej połowie meczu popłynęła nauka z samej gry. Najlepsze warunki do rozwoju i myślenia które pojawiły się w tym meczu celnie “przemówiły” i trafiły do naszego zespołu, który nareszcie poczuł się pewniej i bardzo zespołowo budował swoje akcje, dzieląc się piłka w odpowiednich momentach. Coraz lepiej podejmowaliśmy decyzje w tym meczu i właśnie takiej gry oczekujemy od Naszego zespołu!. Sygnał do tego dał Kacper Kawka, który rozegrał najlepszy swój mecz w sezonie wykorzystując wszystkie swoje szanse perfekcyjnie! Gratulacje Kacper! Za przykładem poszli pozostali zawodnicy, a postrach w obronie siał Nasz najwyższy zawodnik Radosław Majewski! Dla Radka był to również przełomowy mecz, a jedna z akcji była wręcz popisem rozumienia gry przez młodego zawodnika!
Na uwagę zasługuje fakt, że bardzo dobre dzielenie się piłką zaowocowało wieloma otwartymi pozycjami rzutowymi zza łuku 6.75 cm z których to trafiliśmy aż 7 krotnie. Bardzo odważnie i walecznie w tym meczu zagrali młodsi zawodnicy Bednarek Mateusz, Nikodem Dec, Zaied Abbas, Gracjan Dzierżyński, Michał Waskan – Gratulacje! Gratulacje dla całego zespołu! Mecz zakończył się wynikiem 101:88

punkty dla Basketu: R. Majewski 24, M. Waskan 22, K. Kawka 16, Z. Abbas 15, N. Dec 12, M. Bednarek 6, Łastowski, Zawiślak, Piasecki, Kujawa 0