AktualnościMłodzicy U13Rozgrywki

Porażka z Kotwicą 50 Kołobrzeg w U13

Kotwica w górę!

Pierwszy mecz wyjazdowy za nami. Przegrany punktami, ale wygrany mentalnie. Krok pierwszy do zespołowej gry został poczyniony. Pierwsze punkty w karierze zaliczyli absolutni debiutanci H. Tomaszewski i B. Śliwiński. Pierwsze dwie kwarty to w miarę wyrównana gra ze wskazaniem na drużynę gospodarzy. Trzecia kwarta to pokaz siły Kotwicy. Tę kwartę przegrywamy 33:8. Podnosimy jednak jakość gry i skuteczność w czwartej kwarcie.
To był dobry mecz, pomimo wysokiej przegranej 105:56
Gratulujemy postawy naszym zawodnikom! Gratulujemy Kotwicy 50 i dziękujemy za sportową walkę