AktualnościMłodzicy U13Rozgrywki

Porażka z aktualnym liderem tabeli w rozgrywkach U13

Ponownie okazało się, że Majbasket ma miażdżąca przewagę. Nadzieję na w miarę wyrównaną walkę dawało pierwsze pięć minut pierwszej kwarty. Udawało się bronić ataki przyjezdnych i dzięki temu wynik po pierwszej połowie pierwszej kwarty widniał 2-8. Po wprowadzeniu nowych piątek meczowych rozpoczęła się kanonada na nasz kosz w wykonaniu gości. Rzadko dochodziliśmy do pozycji rzutowych, a jeżeli już się to udawało, to piłka nie znajdowała drogi do kosza.
Jednym z założeń meczowych było powstrzymanie najwyższego oraz najszybszego zawodnika ze Szczecina. Udało się to połowicznie. Najszybszego nie udało się dogonić, ale najwyższy, który zwykle zalicza ponad 20 pkt. w meczu, tym razem zakończył zawody z 10 punktami na koncie. I tutaj punkcik dla nas. Zawody przegrywamy miażdżącym wynikiem 19:132