AktualnościKadeci młodsi U14Rozgrywki

U14 zagrali towarzysko w Szczecinie

Pierwszy mecz w życiu!

W Sobotę 14.10.23 mieliśmy przyjemność zagrać sparing z Bombardier Szczecin w ramach przygotowań do rozgrywek U14.
Dla 5 zawodników był to pierwszy mecz w życiu, czym bardziej cieszy Nas postawa zawodników. Mecz miał dwa oblicza , pierwszą połowę przegraliśmy 36 punktami, głównie przez nienajlepszą obronę, oraz stres jaki towarzyszył zawodnikom. W przerwie meczu po rozmowie i wyciągnięciu wniosków gra zupełnie się odmieniła co skutkowało wygraną 23! punktami, agresywną obronę i 12 przechwytami.
Nasi zawodnicy oddali kawał serca na parkiecie i wiemy nad czym mamy pracować. Z pewnością możemy patrzeć na ten zespół optymistycznie. Finalnie wynik końcowy 67-54 , ale najważniejsze , że mogliśmy się uczyć, a walka była do samego końca. Dziękujemy drużynie Bombardiera za zaproszenie