AktualnościMłodzicy U13

Sezon w lidze U13 zaczynamy od zwycięstwa!

Zespół Trenera Mirosława Rajkowskiego pokonuje na wyjeździe Wilki Morskie Szczecin

Na pierwszy mecz sezonu Zachodniopomorskiej Ligi młodzików U13 udaliśmy się do Szczecina, gdzie zagraliśmy z Wilkami Morskimi. Pierwsze dwie kwarty to walka o każdą piłkę, a wynik zmieniał się raz w jedną, raz w drugą stronę. Trzecia kwarta to dominacja naszej drużyny, którą wygrywamy 26-6.
W czwartej kwarcie niestety rozluźnienie w naszych szeregach pozwoliło zbliżyć się rywalowi na parę pkt. Szybko jednak potrafiliśmy wrócić na właściwy tor gry i cały mecz wygrywamy 59-66.
Cała drużyna zasługuje na gratulacje i brawa! Pokazaliśmy wolę walki przez całe spotkanie.
Dziękujemy zespołowi ze Szczecina za walkę fair play.
Punkty dla Basketu: Waskan-27 Kobus-17 Abbas-7 Jurkiewcz-7 Jesionowski-5 Porębski-2 Hycki-1