AktualnościMłodzicy U13Rozgrywki

Majbasket w U13 minimalnie lepszy – decydują rzuty wolne

W Sobotę zagraliśmy Ligę U13 naszym przeciwnikiem był zespół Klub Koszykówki Majbasket Szczecin. Do meczu przystąpiliśmy osłabieni brakiem dwóch graczy, ale pełni optymizmu i chęcią walki o zwycięstwo. Od samego początku była walka o każdą piłkę. Pierwsza kwarta to zwycięstwo naszej drużyny 5 pkt, druga kwarta przegrana 3 pkt. Do połowy meczy prowadzimy 41-39. Niestety trzecią kwartę przegrywamy po błędach w obronie 25-37. Nie podajemy się i gonimy wynik dzięki udanej pogoni doprowadzamy do remisu 91-91!
Na 4sek przed końcem meczu niestety przeciwnicy wykorzystują po naszym faulu dwa rzuty wolne i mecz kończymy wynikiem 91-93.
Gratulacje dla całego zespołu za walkę!
Punkty dla Basketu: Waskan J. 55, Kobus P. 18, Jurkiewicz A. 8, Burak F. 8, Jesionowski J. 2