Aktualności

Udany weekend Basketu !

Udany weekend naszych zespołów występujących w zachodniopomorskich ligach u14 i u16 W Sobotę do Szczecina udali się Kadeci gdzie, pewnie rozprawili się z tamtejszym zespołem Wilki Morskie-Bombardier. Mecz od początku był pod dyktando zespołu z Koszalina! Ostateczny wyniki spotkania 45 -148!
Punkty dla Basketu: Adam Klimczak 31, Szymon Juzków 17, Tomasz Kucal 13, Piotr Napieraj 10,
Najlepszym zawodnikiem spotkania był Jakub Świerczek zdobywca 35pkt!

W Niedziele natomiast doszło do bardzo zaciętego meczu w Koszalinie z Kotwicą 50 Kołobrzeg. Już pierwsza kwarta pokazała iż będzie to mecz błędów i mecz walki. Przez większą cześć spotkania nasz zespół nie był w stanie narzucić swojego stylu gry, przez co łatwe punkty zdobywali goście z Kołobrzegu. Minimalne przewaga kilku punktów utrzymywała się przez całe spotkanie by w końcu osiągnąć maksymalny wymiar 15 pkt. Gdy wydawało się, że mecz nam ucieka, nastąpił długo oczekiwany zryw naszego zespołu! Mozolnie odrabialiśmy punkty po celnych trójkach i dobrej grze w obronie, w 4 kwarcie konsekwentna gra w ataku doprowadził nas do zwycięstwa 77-67.
Najlepszym strzelcem zespołu był Antoni Siewruk 21 pkt 5×3, Dominik Martusewicz 16 pkt 2×3, Igor Stolarz 15, Maciej Ślusarczyk 11, MVP meczu został Kacper Tarkowski!