Aktualności

Kadeci U16 zwyciężają pewnie Kotwicę Kołobrzeg

Sezon U16 w pełni. Po niespodziewanej ostatniej porażce z zespołem Żaka Koszalin następnym naszym przeciwnikiem była na naszym boisku drużyna Kotwicy Kołobrzeg 50. Zespół Basketu Koszalin przystąpił do tego spotkanie po raz kolejny bez energii i chęci do walki! Pierwsza połowa to pokaz bezsilności w obronie i wykład dla publiczności na temat obrony tzw. na “radar”. Brak chęci do rywalizacji i pokazania się z lepszej strony skutkował frustracją trenerów zespołu! Do tego momentu nie były realizowane założenia postawione przed meczem! Po pierwszej połowie widniał wynik 42:32 dla Basketu.
Na przerwę schodziliśmy z opuszczonymi głowami! Po ostrej reprymendzie w szatni zespół w drugiej połowie pokazał drugi oblicze, którego uczy się już od kilku lat! Ta postawa pokazała, że potrafimy grać szczelną obronę i wyprowadzać skuteczne kontry! Zespół nareszcie uruchomił dzielenie się piłką co zaowocowało świetnymi akcjami ku uciesze rodziców! mecz zakończył się naszym zwycięstwem 94:47 kw. 21:14|21:18|27:10|25:5. Na pochwałę zasługują Piotr Napieraj, Adam Klimczak, Tomasz Kucal. Najlepsze zawody rozegrał Szymon Juźków który najlepiej egzekwował założenia trenerów! Brawo! Punkty zdobyli: A.Klimaczak 26, T.Kucal 24, P.Napieraj 9, Sz.Juźków 8, M.Machała 8.