Aktualności

Pierwszy mecz pierwsza wygrana w lidze U14

Mecz ze Spójnią Stargard zainaugurował rozgrywki ligii zachodniopomorskiej młodzików U14 w koszykówce chłopców. Od pierwszej minuty widać było koncentracje naszego zespołu i chęci zawodników do rywalizacji! Na zegarze po pierwszych 10 minutach widniał wynik 23 do 7 dla Basketu Koszalin! Wysokie prowadzenie od samego początku spotkania nie uśpiło naszych zawodników i przez cały mecz grali z równym zaangażowaniem. Wiele akcji było bardzo widowiskowych a licznie zgromadzona rodzinna publiczność składała chętnie ręce do braw! Wszyscy chłopcy zasługują na brawa za realizowanie planu nakreślonego przed meczem, a indywidualnie na wyróżnienie zapracował przez cały mecz Nikodem Wojciechowski zdobywca 15 pkt. Mecz zakónczył się zwycięstwem Basketu 87:52
Punkty dla Basketu: Wojciechowski Nikodem 15, Ślusarczyk Maciej 15, Stolarz Igor 15, Martusewicz Dominik 14, Siewruk Antonii 13, Dominik Jagła 6, Tarkowski Kacper, Grochulski Jakub, Kuśmierczyk Oliwier, Mosakowski Gabriel, Wojciechowski Przemysław po 2, Derliński Olaf 0